Вкрай незадоволений начальник розвідки ВПС США збирає у вересні 1951 року екстрену нараду. Радіолокаційне обладнання вже кілька днів засікає в небі низько летять над океаном непізнані об’єкти. Пояснення військових і відомості про те, що факти не вивчаються, спонукали генерала створити надсекретний проект, який увійшов в історію під назвою «Синя (блакитна) книга». Військових цікавило одне питання: чи загрожують виявлені об’єкти безпеки країни. Всі матеріали про НЛО збираючи в єдиному реєстрі Синьої книги до 1969 року. Тисячі розслідуваних випадків породило масу гіпотез і спростувань.

Але понад 700 справ залишилося нерозгаданою таємницею. Професора коледжу, доктора астрофізики Джозефа Хайнека залучають до роботи спецслужб. Перед науковим консультантом стоїть завдання вивчити розсекречені матеріали і дати свій висновок. Кожне досьє − нова історія, заснована на реальних подіях. Вчений вивчає свідчення льотчиків, поліцейських, військових, простих людей.

Він зіставляє факти з теоріями уфологів, висуває свої припущення. Однак багато фактів так і залишилися загадкою. Задокументовані свідоцтва наука поки пояснити не може. Серіал Проект «Синя книга» 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Стромберг
Актори: Ейдан Джиллен, Майкл Маларкі, Лаура Меннелл, Ксенія Соло, Майкл Харні, Ніл МакДонаф, Джилл Моррісон, Хезер Дорксен, Франческа Б’янчі, Джозеф Галлаччіо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress