загрузка...


Сюжети історій третього сезону розгортаються навколо простих людей великого міста. Повсякденні турботи, міська метушня, проблеми у взаєминах переслідують не тільки закохані парочки, а й самотніх героїв. Всі вони намагаються налагодити своє життя і урізноманітнити секс. Але на звичайні життєві питання не завжди можна знайти легку відповідь. Дві молоді дівчата, випадково познайомившись на концерті, намагаються знайти себе в нетрях виниклих відносин. Молода пара стоїть на межі розриву через відкрилася таємниці чоловіка.

Історії про пастки любові, що склалися стереотипи, спокуси великого міста і секс показані очима сімей, в яких відносини знаходяться на діаметрально протилежних рівнях. Одні шукають нових партнерів, інші схиблені один на одному, треті шукають просте людське щастя. Дія в серіалі відбувається в Чикаго. Вісім серій-це вісім історій про любов, стосунки і секс.

У центрі сюжету пара, яка чекає дитину, пара, експериментує з рольовими іграми і герої в тривалих відносинах з згасаючою пристрастю. Серіал Простіше простого 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Сванберг
Актори: Дейв Франко, Ая Кеш, Тоя Тернер, Кирси Клемонс, Жаклін Тобон, Еван Йоніка, Зазі Бітц, Джейн Адамс, Ребекка Спенс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress