Серіал розповідає вам про велику, дружну сім’ю, в яку входять мама і тато, а так само їх троє дітей. На жаль, як і будь-яка сім’я, у цій є певні труднощі. Їх молодша дитина страждає церебральним паралічем, через що йому важко ходити і доводиться користуватися інвалідним візком. До того ж до цього хлопчик німий. Через це страждають всі члени сім’ї. Мати постійно знаходиться поруч з дитиною, намагається допомагати йому у всьому, адже самому хлопчикові важко справлятися навіть зі звичайними справами. Практично весь свій час мати приділяє хворому синові, оточує його гіперопікою, через що іноді потрапляє в комічні ситуації.

Інші діти опиняються обділені батьківською увагою, так як батько підтримує матір у всіх її починаннях, навіть якщо вона неправа. Ні для кого не секрет, що абсолютно кожній дитині необхідно батьківська увага, турбота і ласка, які так само, повинні давати батьки, але якщо розглядати конкретно дану сім’ю, то тут старшим доводиться самостійно справлятися зі своїми проблемами. Молодший син повинен вчитися в школі, як всі діти, і мати дуже стурбована тим, що він може відчути себе збитковим серед здорових однокласників. Адже він пересувається в інвалідному візку з вбудованим комп’ютером. Серіал Просто немає слів 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І тоді батьки ставлять перед собою мету-знайти для сина відповідну школу, в якій він зміг би відчувати себе комфортно і уникнути насмішок однолітків. Тому вся сім’я переїжджає з одного штату в інший, поки, нарешті, не знаходить ідеальну школу для сина.

Режисер: Крістін Джернон, Вільям Перпл, Роберт Коен
Актори: Мінні Драйвер, Джон Росс Боуі, Седрік Ярбро, Мейсон Кук, Міка Фаулер, Кайла Кенеді, Марін Хінкль, Sedona James

загрузка...