Серіал Пуаро 1-13 сезон (1989-2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


​​​​Бельгієць Еркюля Пуаро раніше працював у поліції. Чоловік володіє відмінним поліцейським чуттям, ця робота вдається йому найкраще і приносить велике задоволення. За роки служби він заробив позитивну репутацію з неймовірною статистикою розкриття злочинів. Йому діставалися складні справи, які швидко або не дуже розкривалися. Після звільнення він перебрався жити в Лондон, де почав займатися особистою справою протягом декількох років. Свою квартиру він використовує не тільки в якості сну, їжі і відпочинку. Він влаштував тут свій робочий офіс, куди приходять люди за допомогою в розкритті заплутаних злочинів.

Допомагає герою в приватному пошуку напарник на ім’я Артур Гастінгсом, одночасно красива і тямуща секретарка Лемон. Також на допомогу приходить старший інспектор поліції, який звертається періодично за допомогою до досвідченого і професійного детектива. Клієнтура абсолютно різна. Пуаро не звертає уваги на матеріальний стан відвідувачів, йому важливіше надати допомогу в справі. Серіал Пуаро 1-13 сезон (1989-2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

До нього приходять як бідняки, так і впливові аристократи, багатії та інші шановні жителі Британії. Найчастіше справи дуже заплутані, але беручись за справу, приватний детектив завжди приходить до істини і піймання злочинця.

Режисер: Едвард Беннет, Ренні Рай, Ендрю Грів
Актори: Девід Суше, Хю Фрейзер, Філіп Джексон, Полін Моран, Девід Йелленд


загрузка...