Серіал П’яна історія 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головними героями представленого шоу стали зірки сучасної естради, а також діячів Голлівуду. Можливо, для багатьох подібний склад здасться дивним. Перед учасниками стоїть непросте завдання. Їм необхідно вибудувати правдиву історію, але перш важливо зрозуміти, де лицемірство, а де його немає. На перший погляд може здатися, що в цьому немає нічого складного і неймовірного. Під лише суть в тому, що оратори програми будуть настільки п’яні, що дізнатися правду серед п’яного марення буде практично неможливо.

Найголовніше слухати уважно кожне слово, не втратити суть, не втратити ниточку, тоді, можливо, все складеться вдало. Можна відзначити, що задумка оригінальна. Шоу відрізняється від інших своєю оригінальністю, тут все не так нав’язливо і банально, як останнім часом буває в багатьох передачах. Стає очевидно, що проект буде носити комічний зміст. Він чудово підійде для того, щоб просто розслабитися, сміятися, забути про щоденній рутині, справи, проблеми, турботи і просто посміятися.

Тому, якщо вас не дратують п’яні люди, тоді приємного перегляду і позитивних емоцій! Адже це чудовий шанс посміятися від душі! Серіал П’яна історія 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дерек Уотерс
В ролях: Джек Блек, Стівен Мерчант, Дейв Грол, Майкл Сера, Вайнона Райдер, Люк Вілсон, Оуен Вілсон, Джейсон Шварцман, Альфред Моліна, Зої Дешанель, Уїлл Ферелл, Крістен Уіг


загрузка...