Життя незвичайного Єнота була заплутаною і нелегкою. Він народився на планеті для особин з психологічними відхиленнями, там його наділили інтелектом, наближеним до людського, і здатністю до вертикального ходіння. Він безцеремонний, хитромудрий і самозакоханий. Володіючи природного харизматичністю, він непереборно притягає увагу оточуючих. Його першим напарником був морж, що вміє розмовляти, тепер він придбав нового товариша дерево, що володіє розумом. Грут, всупереч рослинному походженню, має вельми добродушний характер, який пом’якшує зайву жорсткість суворого партнера.

Розумний Єнот, створений божевільними вченими, і деревний гуманоїд, словниковий склад якого складається з трьох слів, неймовірним чином знайшли взаєморозуміння і об’єдналися в дружну команду. Попереду їх чекають незабутні, ризиковані, але неймовірно кумедні й веселі міжгалактичні пригоди. Ракета дуже іронічний, обожнює жартувати над оточуючими і говорити без угаву. Грут фактично завжди мовчить, вважаючи за краще не розмовляти, лише зрідка називає своє ім’я. Але надійний напарник розуміє його без слів. Відважні мандрівники борознять галактичні простори на своєму міжзоряному кораблі, намагаючись знайти способи для заробітку. У Всесвіті твориться повний безлад. Скориставшись сприятливою для незаконних операцій обстановкою авантюристи беруть участь в сумнівних прибуткових заходах, великих пограбуваннях та розбійних нападах.

За парочкою правопорушників безрезультатно полюють поліцейські. Несподівано ламається літальний апарат, щоб добути засоби на терміновий ремонт, вони беруться за нову справу. Серіал Ракета і Грут 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Арно Делорд
Актори: Тревор Дівелл, Кевін Майкл Річардсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress