Кілька років тому Кольт покинув сімейне ранчо, яке розташувалося у передгірній місцевості. Чоловік розраховував на кар’єру у спорті, адже в школі він подавав певні надії. Кольт грав в напівпрофесійній футбольній команді, відчуваючи себе зіркою. Його ганебні вчинки, потрапили у всі газети, стали причиною того, що чоловіка вигнали з ліги. Чекаючи поки його візьмуть в іншу команду, Кольт пішов на ранчо, де завідував усім його брат і батько. Джеймсон був радий, що його недолугий брат тепер вдома і буде з ким випити пива і придумати чергове прибуткове дільце.

А ось старий прекрасно знав, що приїзд Кольта завжди несе з собою різні неприємності. Залишалася надія, що син скоро поїде. Але Кольт завалив проби і залишився вдома. Як батько і припускав, його сини, ставши компаньйонами викупили ранчо Пітерсона, вклавши в нього робочі гроші.

А коли виявилося, що їх проект провалився, зрозуміли що їм тепер буде непереливки. Отець не простить їм такої помилки. Серіал Ранчо 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Трейнер
Актори: Денні Мастерсон, Еліша Катберт, Дебра Уінгер, Сем Елліотт, Брет Харрісон, Мегіно Прайс, Беррі Корбін, Ештон Кутчер, Келлі Госс, Грейді Лі Річмонд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress