В житті Марини настали нелегкі часи. Доля немов відчуває її підкидаючи все нові переживання. Коханий чоловік підло зрадив її, змінивши і після цього вони не зможуть перебувати в одній квартирі. Вона шукає інше житло, тому що місце, де раніше проживала героїня з чоловіком і маленьким сином, належить матері колишнього коханого. Олена Костянтинівна і невістка ніколи не ладнали, хоч остання і налагоджувала відносини зі свекрухою. Тепер слідом жінці вигукують образи, а дитину намагаються налаштувати проти дбайливої матері.

Всю себе Маринка завжди намагалася віддати спочатку коханому, а потім і народженому синочку Глібу, але зараз у неї збираються відняти найдорожче, позбавивши батьківських прав. Намагаючись відшукати кошти на існування, вона влаштовується в компанію, де виконує важку роботу, але вона готова терпіти, вчитися і працювати. Начальник Артем Король зазначив працьовитість співробітниці, у них зав’язалася дружба, і чоловік пропонує оформити житло на пільгових умовах.

Через якийсь час на підприємство трапляється трагедія — вибух газу, з-за якого Артем повністю втрачає зір, поступово впадає у відчай і замислюється про суїцид. Серіал Референт (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Олена Шилова, Олексій Зубков, Дмитро Сова, Алла Масленникова, Людмила Смородина, Марко Терещенко, Мирослава Пилипович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress