Марина завжди вважала себе щасливою дружиною, вона всю себе віддавала чоловікові і родині, намагалася забезпечити затишок і хорошу атмосферу. Особисті інтереси і мрії відійшли на задній план, героїня все робила на благо відносин і сім’ї. Вона навіть згодна терпіти ненавидить свекруха, яка весь час намагається посварити її з чоловіком. Вона завжди знаходить причину для конфлікту, і намагається розпалити полум’я ненависті в сім’ї героїні. Але Марина намагається максимально ввічливо відповідати на всі закиди свекрухи. Вона розуміє, що Андрій не може розірватися між дружиною і матір’ю, тому відповідальність за мир в сім’ї бере в свої руки.

Ще більше щастя в життя героїні принесло народження сина Гліба. Вона шалено щаслива, що доля звела її з такими чарівними людьми. Але довго радіти не довелося, ставлення матері Андрія не змінилося. Вона продовжувала обмежувати невістку, незважаючи на те, що Марина народила їй онука. Але якщо відносини свекрухи можна ще терпіти, то зраду чоловіка ніяк. Сильним шоком для героїні стала інформація про коханку Андрія. Весь сенс її життя загубився, в сльозах вона збирає Гліба і переїжджає на знімну квартиру. Серіал Референт всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Настирлива свекруха і там не дає їй спокою, вона має намір забрати онука, а Марину позбавити материнських прав. І її план може стати реальністю, якщо героїня в найближчі терміни не знайде роботу і краще житло. Що чекає розчарувалася в житті Марину попереду?

Режисер: Павло Тупик
В ролях: Олена Шилова, Олексій Зубков, Дмитро Сова, Алла Масленникова, Людмила Смородина, Марко Терещенко, Мирослава Пилипович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress