Досить часто в повсякденному житті зустрічаються люди, які являють собою професійних фахівців у певному виді діяльності. На жаль, статистика підтверджує, що досить часто такі унікуми, якщо їх можна назвати такими, що не можуть знайти щастя в особистому житті. Саме про таке вже звичному для звичайних людей людину і піде мова в новому захоплюючому телевізійному серіалі під назвою «Рейк». Головний герой представленої історії є талановитим юристом. Дін Кіган завжди відповідально підходить до виконання поставлених перед ним завдань. Природно, вище керівництво цінує такий професіоналізм свого кращого працівника. Так що, можна сміливо стверджувати про те, що наш герой точно не відчуває проблем на робочому місці.

Крім того, з кожним новим вдалим справою, його фінансове становище лише зміцнюється. Хотілося б також відзначити позитивні особисті якості Діна, який без проблем може поспілкуватися з незнайомою людиною на будь-яку тему. Можна навіть зробити припущення про те, що Кіган був би чудовим батьком у тому випадку, якщо б він зустрів на своєму шляху добру, чутливу і чуйну жінку. Тим не менш, талановитому і перспективного юриста все ніяк не вдається завести хоч якимось відносинами з протилежною статтю до Речі, син у головного героя фільму «Рейк» все-таки є.

Він залишився між батьком і матір’ю після тривалого шлюборозлучного процесу. На жаль, розчарування в особистому житті не дають спокою серцю Діна. Серіал Рейк 1-5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джесіка Хоббс, Пітер Дункан, Джеффрі Уокер
Актори: Річард Роксбург, Метт Дей, Расселл Дікстра, Даніель Кормак, Кейт Бокс, Керолайн Брейзіер, Кіген Джойс, Едріенн Пікерінг, Деміен Гарві, Лачлан Джудд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress