Матильда своє життя пов’язала з музикою. Вона була відома у вузьких колах, як професійна віолончелістка. Скільки вона себе пам’ятає, те вони жили з матір’ю тільки вдвох. В силу свого характеру Матильда ніколи не розпитувала ні про минуле мами, ні про свого батька. Але одне несподіване і трагічна подія перевертає життя дівчини з ніг на голову. Її мати знаходять мертвим, всі докази говорили про те, що жінка покінчила життя самогубством. Зрозуміло, що це був сильний удар для Матильди. Вона хоче у всьому детально розібрати і нарешті розгадати секрети минулого.

Дівчина знаходить паперову коробку з дивними документами. Те, що дізнається з них дівчина, сильно її інтригує і викликає справжній шок. Виявляється, її мати причетна до зникнення маленької дівчинки в 1994 році. Все це сталося в далекій валлійської селі. Дивні і смутні думки починають відвідувати Матильду. Адже цією дитиною може виявитися вона сама, значить треба поїхати в те занедбане місце і розібратися що, так як. Їй складно подолати навалившиеся обставини, вона все розповідає найкращому другові Хэлу.

Хлопці відправляються в захоплюючу подорож по країні. Прибувши в село, вони наймають місцевого жителя Ніка для того, щоб він допоміг їм ознайомитися з місцевими пам’ятками. Серіал Реквієм 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Махалия Біло
В ролях: Лідія Уілсон, Джеймс Фрешвилл, Шан Різ-Вільямс, Тара Фітцджеральд, Брендан Койл, Джоель Фрай

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress