Лив Рел – добродушний темношкірий товстун, дуже оптимістично дивиться в майбутнє. Він взагалі не сумує і вважає своїм головним достоїнством віру в себе і світле майбутнє. Що б не траплялося в його житті, він ні за що не засмучується. У нього хороша робота, непоганий дохід і чарівна дружина. Він вважає себе щасливчиком і привабливим хлопцем. І все ж сталося те, що похитнуло його віру в себе… Одного разу Лив застав свою дружину зі своїм перукарем. Це настільки вразило і засмутило нещасного хлопця, що він довго не міг повернути звичну життєву колію.

Більша частина оточення вже в курсі причини, по якій його шлюб виявився розірвано. В очах людей він невдаха, якого проміняли на обслугу. Він і сам спочатку дивився на себе іншими очима, поки не зрозумів, що в житті трапляється всяке, але нічого не варто розхитаних нервів.

Він знову сповнений рішучості влаштувати життя, склеїти розбите серце і, звичайно ж, знайти нового особистого перукаря. Серіал Рел 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеррі Коен
Актори: Ліл Релло, Jessica «Jess Hilarious» Moore, Jordan L Jones, Сінбад, Джей Олександр, Едвард Джеймс Гейдж, Ерік Лейн, Енджел Паркер, Che Tafari

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress