загрузка...


Гебріел і Елейн є відомими детективами і вважаються справжніми професіоналами своєї справи. Головним героям доручають розслідування найскладніших і заплутаних справ, але вони завжди виходять переможцями і вважають, що жоден із злочинців не зможе уникнути заслуженого покарання. Історія детективів починається в той момент, коли вони намагаються з’ясувати причини, які штовхнули серійного вбивцю на вчинення жорстоких злочинів. Історія цього чоловіка, який втратив будь-якого людського вигляду, постає перед очима глядачами в зворотному порядку.

Гебріел і Елейн починають свою роботу не так, як раніше. Вони не мають наміру з’ясовувати, як маніяк позбувався своїх жертв. Найбільше головних героїв цікавлять мотиви цього жорстокого чоловіка. Вони намагаються з’ясувати, що могло статися з людиною, який взяв в руки зброю і почав вершити правосуддя так, як вважав правильним. Головні герої готові розібратися в цій непростій справі, щоб якомога краще зрозуміти всіх вбивць, з якими їм довелося зустрічатися під час роботи, але чи зможуть детективи зробити правильні висновки?

Їх головна мета — розібратися в думках людини, яка вчинила страшні злочини, щоб не допустити повторення такої ж страшної історії. Серіал Реллік (1 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сем Міллер, Ханс Херботс
В ролях: Рис Річі, Джоді Бальфур, Кіран Б’ю, Peter Coe, Річард Домер, Олександр Джиллисон, Tuncay Gunes, Сьюзен Хьюз, Джозеф Макнаб, Лерке Вінтер Андерсен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress