До уваги глядачів представлено новий американський телевізійний драматичний телесеріал «Реванш» («Відплата»), знятий за мотивами роману А. Дюма «Граф Монте-Крісто». Головну героїню цього багатосерійного фільму, молоду, красиву і таємничу жінку, звати Емілі Торн. Хоча раніше його знали під іншими ім’ям і прізвищем – Аманда Кларк. В один прекрасний день Торн відправляється і перебуває в невелике містечко Хамптонс. Там вона і оселяється, використовуючи вигадані ім’я і прізвище. Досить скоро Емілі стає серед місцевих жителів.

Тим не менше, ніхто з них навіть не здогадується, з якою конкретною метою жінка приїхала в цей населений пункт. Насправді Аманда збирається жорстоко помститися людям, свого часу зруйнували її сім’ю. У серіалі «Реванш» розповідається про сім’ю, яка ні в чому не має потреби і живе тихим і спокійним життям в Нью-Йорку. Трохи років тому головні герої підставляють свого кращого друга, перекинули на нього відповідальність у скоєнні теракту, який забрав з собою велику кількість життів. Девід своє покарання відбуває у в’язниці і незабаром помирає. Серіал Реванш 1-4 сезон (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Через деякий час його рідна дочка, має намір повернутися в місто під іншими ініціалами, для того щоб помститися кривдникам за смерть батька. Вийти у неї помститися головним героям, або вони її вирахують раніше часу?

Режисер: Кеннет Фінк, Дж. Міллер Тобін, Боббі Рот
В ролях: Емілі ВанКэмп, Меделін Стоу, Гебріел Манн, Джош Боуман, Нік Векслер, Генрі Черні, Коннор Паоло, Кріста Б. Аллен, Ешлі Мадекве, Джеймс Таппер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress