Основний персонаж драматичного серіалу «Резидент 2 сезон», молодий і не набрався належного досвіду практикант Дэвон Правеш, якому пощастило потрапити на практику у відому поліклініку країни, чому він був невимовно радий і гордий. Тільки його райдужного настрою приходить кінець, коли він вперше стикається зі своїм новим керівником, Конрадом Хоукінсом. Це людина з величезним досвідом лікаря, через руки якого пройшло безліч пацієнтів, за всю його багаторічну практику в цьому медичному закладі, на перевірку виявився нетовариська і зі сварливим характером чоловіком.

Практикант, з перших хвилин був дуже шокований поведінкою і ставленням до праці свого куратора, тим більше, коли той повідомив йому, що б хлопець скоріше забув все, що йому викладали в училищі і більше думав своєю головою. Хоча така поведінка і вибила Девона зі звичної колії, проте він досить скоро переконався і визнав справжній професіоналізм і компетентність свого наставника. І все ж, під час спільної роботи, і прийому хворих, основний герой намагається переконати старшого колегу, що існують інші, перевірені роками методи лікування, що незабаром призводить до суперечок між чоловіками, що переріс у конфлікт на соціальному ґрунті. Відчуваючи, що з кожним днем Девон все більше підпадає під нав’язливий вплив свого візаві, він продовжує намагатися відстоювати свою точку думки.

І все ж, кожен раз, проводячи спільні обходи, хлопець переконується, що з цим геніальним, хоча і трохи божевільним людиною, він отримує дійсно справжні знання і досвід лікаря. Серіал Резидент 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роб Корн, Білл Д’Еліа, Філліп Нойс і ін.
В ролях: Метт Зукрі, Емілі ВанКемп, Меліна Канакарідіс, Van Marten, Маніш Дайал, Тассо Фельдман, Джессіка Мізел, Вінс Фостер, Елізабет Лудлоу, Керолайн Фрідлюнд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress