Серіал Рідна кров (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вероніка досі шкодує, що одного разу слабохарактерно пішла на поводу у суворої матері і позбулася від небажаної дитини. Вона була наївною старшокласницею і вірила обіцянкам приятеля, який втік задовго до народження сина. Хлопчик народився слабеньким, тому бабуся наполягла, щоб рідна мати відмовилася від нього і віддала на усиновлення заможній бездітній парі. Ніка слухняно підписала всі документи, розраховуючи на хороший медичний догляд для малюка. Як виявилося, мільйонери передумали, а дитина потрапила в звичайний дитячий будинок. Через 12 років молода жінка знайшла і забрала підрослого сина з притулку, приховуючи від нього правду.

Наївна дівчина на ім’я Вероніка в 17 років закохалася, і повністю довірилася своєму коханому. Тільки хлопець виявився боягузом і негідником. Коли героїня фільму «Рідна кров» завагітніла, наречений підібгав хвоста і втік, залишивши дівчину одну розсьорбувати цю ситуацію. Пологи виявилися дуже складними, дитина з’явилася на світ раніше покладеного терміну. Мати Віри, вмовляє віддати дитину в притулок, де він зможе знайти нових батьків і вирости в забезпеченій сім’ї.

Через десять років, Віра дізнається, що її син раніше в дитбудинку, де живе серед таких же нещасних сиріт. Материне серце тьохнуло і вона вирішує у що б то не стало, усиновити дитину. Серіал Рідна кров 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Барабаш
Актори: Анастасія Паніна, Антон Батиров, Валерія Ходос, Ксенія Ніколаєва, Ольга Радчук, Микита Балєв


загрузка...