Серіал Рік собаки всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після завершення університету головна героїня виходить заміж і не шкодує про свій вибір. Олександра вперше закохалася і її почуття взаємні. Щоб скоротати час, поки чоловік на роботі, молода дружина вирішує завести пса і більшу частину часу приділяти собаці. Несподівано чоловік приводить додому коханку, а дружину виставляє з дому. Однак на цьому інциденті низка неприємностей дівчини тільки починається. Спочатку вона влаштовується на роботу, а після її з неї виганяють, приплюсувавши борг. Після дівчина потрапляє в ДТП, де провину в тому, що трапилося звалюють на Сашу.

Спочатку Саша потрапляє в ДТП, де недобросовісні співробітники поліції роблять її у всьому винною, а після звільняють з роботи. Проте дівчина не засмучується і поспішає розібратися, як їй жити далі. Серіал Рік собаки всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Разом зі своїм псом Саша змушена перебратися жити в невелику квартиру матері і постаратися почати все з нового листа. Несподівана аварія остаточно вибиває її з колії, але здаватися і відступати від мети вона не планує. Наполеглива дівчина продовжує рухатися тільки вперед.

Режисер: Антон Гойда
В ролях: Костянтин Октябрський, Дана Абизова, Тетяна Малкова, Антон Батирєв, Ксенія Ніколаєва, Олександр Задніпровський


загрузка...