загрузка...


Чіп Каррі, католик, який ніколи не дотримувався релігійних законів. Але одного разу відбувається низка подій, які змушують його змінитися. Його друг недавно помер, а дружина вагітна. Додатково до всіх потрясінь, мати його товариша говорить йому, що він відправиться в пекло, так як не поводиться як праведник. Замислившись про сутність буття, Чіп вирішує, що життя по-біблійному йому явно не вистачало, і відтепер він буде дотримуватися норм поведінки, які диктує його релігія.

Згадавши все, що він знав про католицизм, і одягнувши білий костюм, він починає жити, як добропорядний християнин. Але як сучасній людині, що звикла до благ цивілізації, спокусам і спокусам слідувати Біблії і не грішити. Питання складне. А нерозуміння з боку друзів і знайомих, лише загострює ситуацію. Чи зможе герой серіалу поєднати архаїчні заповіти з святого писання з життям в мегаполісі, де майже немає місця духовності і віковим скріпити. Дружина, з іронією, але підтримує його, начальниця смакує непоганий прибуток від публікації цієї забавної історії, а приятелі жартують.

Комедія є екранізацією однойменної книги журналіста і письменника Ей Джей Джейкобса, який все вищеперелічене в сюжеті, в якості експерименту, відчував на собі самому протягом року. Серіал Рік життя по-біблійному 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енді Екерман
В ролях: Джей Р. Фергюсон, Ліндсі Крафт, Камрін Менхейм, Іен Гомес, Девід Крамхолц, Тоні Рок, Карла Рената, Тревіс Коулз, Ненсі Дейлі, Норін ДеВулф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress