Комікси завжди вважалися в США дуже популярним способом зображення якої-небудь історії у візуальному плані. Оповідання теж приділялася величезна роль, однак візуалізація була завжди на першому місці. «Арчі» — один з найвідоміших циклів свого часу. Коміксова історія, радує своєю унікальністю і цікавим підходом до розкриття персонажів, настільки припала до душі читачам, що телевізійники вирішили зняти проект, присвячений цього циклу за участю численних персонажів і застосуванням сюжетних замальовок прямо зі сторінок цього твору. Головний персонаж цікавої історії — молодий чоловік на ім’я Арчі.

Арчі Ендрюс виглядає простим підлітком і , відповідно, стикається з типовими підлітковими проблемами. Однак він не сумує і завжди шукає можливість гарненько відірватися і відпочити разом з друзями. До того ж хлопця завжди чекають. Тут і Вероніка, і Бетті, які завжди готові провести час з головним героєм. Молоді люди частенько гуляють разом, натикаючись на різні цікавинки, пов’язані з життям свого міста. Серіал Рівердейл 3 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поселення невелике, проте тут дуже й дуже багато загадок і різних таємниць, які зустрічаються буквально на кожному кроці! Головні герої, в силу своєї підліткової допитливості, починають самостійно вести розслідування.

Режисер: Лі Толанд Крігер, Чи Роуз
Актори: Марісоль Ніколс, Кей Джей Апа, Коул Спроус, Каміла Мендес, Лілі Рейнхарт, Меделін Петш, Ешлі Мюррей, Кейсі Котт, Джейсон Сантос, Люк Перрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress