загрузка...


Раптово спливли на поверхню події минулих років, руйнуючи налагоджене існування. Головна героїня давно вирішила викреслити з пам’яті неприємні моменти, але виникли родинні зв’язки знову все повернули. Вона стала самодостатньою, забезпеченою жінкою, змогла вибудувати власний бізнес, все почала спочатку. Виховуючись в інтернаті, жінка перенесла безліч тяжких випробувань, не бажаючи, щоб оточуючі знали про них. Так склалося, що вона народилася внаслідок швидкоплинного захоплення матері і та категорично відмовилася займатися вихованням.

Свою лепту вклала злість людей, які намагалися погіршити скрутне становище, очорнити, принизити, зломити. Щоночі, нещасну переслідували кошмари, згадувалися всі муки, знущання з боку однолітків і персоналу установи. Люди, які дізналися про її походження, не втрачали нагоди, щоб принизити, придушити. Таких дітей завжди намагалися обійти стороною, адже з’являлися шанси знайти сім’ю, возз’єднатися з несподівано прозревшими рідними.

Круглі сироти, зазвичай, ненавиділи їх, розуміючи безнадійність власного становища. Але, йшли роки, мати забула про залишену дочку, яка була віддана на піклування держави. Серіал Родинні зв’язки 1,2,3,4 серія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Харченко-Куликовський
Актори: Ольга Арнтгольц, Сергій Фролов, Аліса Лукшина, Олег Коркушко, Ольга Кияшко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress