загрузка...


«Романови» 1 сезон почав транслюватися на Amazon Prime в 2018 році дванадцятого жовтня. У даному сезоні заплановано вісім серій. У телесеріалі показана історія сучасних людей, що відносять себе до нащадків царської династії. Проект не охоплює яку б то не було епоху роду Романових. Серії не матимуть між собою спільних зв’язку і сюжету. У сюжеті кожного епізоду буде піднесений невеликий розповідь певної особистості, який за сюжетом ніяк не буде перетинатися у наступними серіями. Серіал пропонує глядачам подивитися на життя людей, які стверджують, що мають причетність до царського роду Романових, на американській версії.

Даний стан країни абсолютно відрізняється від того, яке було в минулих століттях. Як відомо з історії, вся сім’я була вбита у своєму ж маєтку. Однак розповіді про те, що дітям вдалося втекти, стали причиною того, що з’явилися люди, які оголосили себе повноправними спадкоємцями. Чи Правда це-невідомо, так як велика частина інформації була втрачена з часом.

При перегляді цього серіалу ми зможемо дізнатися, обманщики ті, хто стверджує родинний зв’язок з царською сім’єю, або вони повноправні, сучасні царі. Серіал Романови 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Меттью Уайнер
Актори: Аарон Екхарт, Кетрін Хан, Дайан Лейн, Рада Мітчелл, Аманда Піт, Корі Столл, Керрі Бише, Хуан Пабло Кастанеда, Джей Р. Фергюсон, Марта Келлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress