загрузка...


В центрі уваги опиняється молода симпатична дівчина, яка любить проводити час в компаніях, розважатися з друзями, а також обговорювати нові нагальні теми. Головна героїня домовляється з подругами про найближчий вечір, щоб знову відвідати одну з вечірок і одягається відповідно. Дівчина вбралася, вона жадає познайомитися з симпатичним красенем, і відправляється на вечірку. Там вона відчуває себе вільно і розкуто, але раптово трапляються непередбачені події. Головна героїня гине. На наступний день вона відкриває очі і тільки пам’ятає, що вона померла, але всіх нюансів своєї смерті дівчина не може згадати.

Її свідомість відмовляє у відновленні пам’яті. Головній героїні необхідна допомога, вона не знає, як розповісти друзям про те, що вона в кінці дня знову помре. Її вважатимуть за божевільну, і помістять в психлікарню, але і там вбивця може її знайти. Серіал Російська лялька 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Далі дівчина відвідує гучну вечірку в Нью-Йорку. Там вона весело проводить час і гине за дивних обставин. Але, наступний ранок Надя починає знову з походу до умивальника. Найстрашніше, що вона прекрасно знає результат вчорашнього вечора, але вибратися з тимчасової петлі вже не в силах.

Режисер: Леслі Гедленд, Джемі Беббіт, Наташа Ліонне
Актори: Наташа Ліонне, Чарлі Барнетт, Грета Лі, Джеремі Бобб, Rebecca Henderson, Елізабет Ешлі, Ritesh Rajan, Юл Васкес, Даша Поланко, Брендан Секстон III

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress