загрузка...


Олена і Мартін почали вити сімейне гніздечко, як і багато закоханих жителів планети Земля. Картина про «Розділені разом 2 сезон» обов’язково сподобається всім шанувальникам хорошого гумористичного жанру. І так, молоді люди спочатку познайомилися при досить романтичній ситуації. У них зав’язалися стосунки, які протікали дуже бурхливо, немов в любовному романі. І в кінцевому підсумку вони вирішили узаконити свої стосунки шикарним весіллям. Вони були просто щасливі разом. Молодята завжди ділили навпіл прикрості і радості, сльози і сміх.

У них з’явилися троє чарівних діточок, які стали вершиною любові чарівної пари. В один жахливий момент батьки величезного сімейства розуміють, що їх любов вже не та і вони просто перегоріли. Вони вирішують розлучитися. Однак, колишнє подружжя продовжує жити під одним дахом. Вони розділили обов’язки, в які входить і виховання дітей, і ведення господарства. У них є невеликий гостьовий будиночок, де можна побути наодинці з самим собою.

Але йшли роки, і в низці сімейних пригод і незручних ситуацій між колишнім подружжям знову почали розпалюватися забуті почуття, чому також сприяли і підростаючі діти. Серіал Розділені разом 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дін Холленд, Хелен Хант, Джей Карас
В ролях: Келсі Побив, Дженна Фішер, Олівер Хадсон, Олівія Кевиль, Сандер Томас, Моніка Барбара, Ван Кросбі, Трент Гаррет, Ізабелла Альварес, Макс Штубингтон

загрузка...