загрузка...


Події фільму розгортатимуться в Нью-Йорку, де щодня відбувається безліч найдивовижніших подій. Іноді жителям цього величезного мегаполісу доводиться стикатися з такими подіями, які просто-напросто не піддаються логічному поясненню. Але є й такі люди, які ніколи не вірять в паранормальні явища і тому ставляться до всього з вражаючим скептицизмом. Інші в свою чергу вже не дивуються тому, що серед простих обивателів починають з’являтися справжні казкові герої, які відомі кожній дитині з раннього дитинства. Ніхто не може дати пояснення тому, як саме вони опинилися в нашому світі.

Дуже часто вони опиняються в епіцентрі найжахливіших подій і тим сама починають загрожувати життю мирних громадян. З книг вони відомі як дуже добрі і милі істоти, але в реальності ж всі ці персонажі стали перетворюватися в злісних, хитрих і дуже заздрісних фурій. Є й такі персонажі, яким доводиться вести власне розслідування щодо інших казкових створінь накоїли поганих справ, адже тільки таким чином можна буде зберегти рівновагу між двома світами.

Вони докладають максимум зусиль для того, щоб повернути час назад і найголовніше зупинити вселенське зло. Серіал Розкажи мені казку 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліз Фрідлендер, Солван Наїм, Джон Скотт
Актори: Кріс Кину, Остін Роберт Батлер, Даніель Кемпбелл, Кім Кетролл, забринить Гевара, Сем Джагер, Стерлінг Найт, Біллі Магнуссен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress