Перед вами справжня класична британська комедія в сучасному втіленні. Сюрреалізм цього проекту зашкалює настільки, що ви можете сплутати серіал з картиною Сальвадора Далі — настільки тут все якісно і незвично. В центрі уваги сюжету виявляються численні персонажі, кожен з яких по-своєму цікавий і по-своєму незвичайний. Багатьох з учасників цього шоу ви, можливо, вже знаєте, тому що вони з’являлися в інших не менш відомих комедійних проектах, таких як «Майті Буш», «Комп’ютерники», «Табакерка» і багатьох-багатьох інших. Комедійний за жанром серіал, що розповідає нам історію одного хлопчини.

Він — Ноель Філдінг, він дуже талановитий актор, що вмістив у себе дуже багато творчі якості. Одночасно він актор і співак, і людина володіє хорошим почуттям гумору. Він відомий, і його можна зустріти в одній картині під назвою «Буш Всемогутній». Ця картина цілком і повністю нам нагадує одного дуже відомого художника-сюрреаліста Сальвадора Далі. Наш герой проживає на території джунглів дуже цікавих тонів. У нього є хатина на вершині дерева. Але проживає він там не один, у нього є співмешканці. Серіал Розкішна комедія Ноеля Філдінга 1 сезон 2012 дивитися в хорошій якості.

Автори цієї картини вирішили повністю показати нам життя головного героя, з його друзями такими як мурахоїд або робот, їх багато і вони різноманітні. В серіал вкладений гумор, відомий усім як англійська, дивний, але цікавий.

Режисер: Найджел Коан, Ноель Філдінг
В ролях: Ноель Філдінг, Майкл Філдінг, Доллі Уеллс, Тому Мітен, Річард Айоади, Річ Фулчер, Дейв Браун, Ден Кларк, Стів Орам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress