Серіал Розлучення 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Френсіс втомилася від життя з чоловіком Робертом. Вже багато років герої живуть разом, і за ці роки у них накопичилося багато протиріч. Подружжя постаріли, їх колишні почуття згасли, і з’ясувалося, що їх мало що пов’язує. Жінка вирішила почати нове життя, але зробити це буде складно, адже за довгі роки вона звикла до сімейного життя. У героїв є двоє дітей – Лила і Те, але вони вже дорослі і їм не потрібна зайва турбота. Діти негативно сприймають бажання матері звільнитися від шлюбних пут, але приймають це як неминучість. Самі подружжя спокійно ставляться до розірвання шлюбу, для них це більше схоже не на катастрофу, а на розірвання робочого договору.

Герої мирно обговорюють своє минуле життя і навіть продовжують спати разом. Попереду Френсіс чекає довга процедура розірвання шлюбу, пов’язана з витратами і нервуванням. Зате тепер подружжю не потрібно надягати на себе маски, і вони показують один одному, ховаючись років недоліки. Часом герої розмірковують про причини провального шлюбу і згадують щасливі молоді роки. Серіал Розлучення 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер Френсіс вільна жінка і планує знайти собі чоловіка, який повинен замінити чоловіка. Непросто повернутися до статевих ігор після багаторічного шлюбу, але вона рішуче налаштована на здобуття щастя.

Режисер: Джессі Перець, Адам Бернштейн, Джемі Бэббит
В ролях: Сара Джессіка Паркер, Моллі Шеннон, Талія Болсам, Томас Хейден Черч, Чарлі Кілгор, Стерлінг Джерінс, Трейсі Леттса, Фініс Ейвері, Jorge Chapa, Джеффрі ДеМанн


загрузка...