загрузка...


Виходи з критичної ситуації бувають різні – оптимальні, безболісні, радикальні та інші. Іноді конфлікт або непорозуміння між людьми можна вирішити полюбовно або хоча б згладити, але часто він закінчується конфронтацією і ворожнечею. Сімейне життя Френсіс і Роберта перетворилася на рутину, але ж колись вони були щасливі, що зв’язали свої долі. Тепер це просто виконання щоденних обов’язків, які одноманітні і нудні, вся їх життя прогнозована і схильна до нудної схемою «сім’я – робота – діти – господарські клопоти». Немає більше сяйва в очах, захоплення, пристрасті та інших приємних відчуттів.

Не думала Френсіс, що доведеться ставити ребром питання про розлучення. Але все йде до того, що доведеться зайнятися їм впритул. Її подруги настійно радять їй це зробити, навперебій розхвалюючи холосту незалежне життя. Вона вже давно завела собі коханця, і чергова зустріч її розчаровує. Жінка сподівалася, що її коханця обрадує новина про її наміри розлучитися, але ефект вийшов зворотний. Серіал Розлучення 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Його влаштовували зустрічі з нею, як з коханкою, але розлучатися зі своєю сім’єю і одружитися на ній не входило в його плани. Тепер Френсіс знаходиться на роздоріжжі, обмірковуючи, як їй вчинити далі.

Режисер: Джессі Перец, Адам Бернштейн, Джемі Беббіт
Актори: Фініс Ейвері, Стерлінг Джерінс, Трейсі Леттс, Джеффрі ДеМанн, Томас Хейден Черч, Jorge Chapa, Моллі Шеннон, Талія Болсам, Чарлі Килгор, Сара Джессіка Паркер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress