загрузка...


Кінець 19-го століття, Канада. Вільям Мердок працює детективом у відділку поліції номер 4 міста Торонто. Він з легкістю проводить розслідування навіть найзаплутаніших справ за допомогою основних постулатів криміналістики, яка тільки набирає популярність серед поліцейських. Про безліч методів, використовуваних Мердоком, більшість колег навіть не знають. Разом з Вільямом працює його вірна чарівна помічниця, судово-медичний експерт і криміналіст Джулія Огден. Жінку зовсім не бентежить регулярне проведення розтинів трупів. Вона є настільки витонченою і витонченою натурою, що оточуючі абсолютно не здогадується про її професії.

Але Огден з готовністю працює на повну силу нарівні з чоловіками. Разом напарники здатні вирішувати такі завдання, які іншим поліцейським не під силу. За це колег поважає і цінує начальство. В арсеналі сищика є багато корисних пристроїв, в тому числі прилад нічного бачення і телеграф. Ці речі він купує у відомих вчених: Ніколи Тесли, Гаррі Гудіні та інших. Серіал Розслідування Мердока 1-12 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ці люди завжди готові надавати йому всіляку підтримку. Також він часто звертається за консультацією до Герберту Уельсу і Артуру Конан Дойлю. І вони охоче допомагають йому в розслідуваннях.

Режисер: Харві Кроссленд, Лорі Лінд, Кел Кунс
Актори: Хелен Джой, Яннік Биссон, Томас Крейг, Джонні Харріс, Лаклан Мердок, Джорджина Рейлі, Крістіан Бруун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress