Будні судмедексперта переповнені різноманітними складнощами. Але це не збентежило головну героїню на ім’я Інга, і вона вибрала для себе саме цю професію. Дівчина має досить непростим характером, і постійно суне власний ніс в ті справи, які абсолютно не мають її хвилювати. Зважаючи сказаного їй довелося поміняти кілька робочих місць. Але незабаром важка робота набридла дівчині, і вона вирішила спробувати змінити власне життя, ставши професійним інструктором з альпінізму. Але на даному етапі в плани Інги вирішила втрутитися доля. Її батько серйозно захворів. У підсумку Інга знову потрапила в новий для себе колектив, і її напарником по службі став слідчий з ім’ям Олег.

І як з’ясувалося, він абсолютно не радий призначенню дівчини. Але незважаючи на особисту неприязнь він змушений змиритися з поточним станом речей і виконувати поставлені керівництвом завдання. І потрібно визнати, що разом з Інгою це відмінно виходить. Але ситуацію ускладнює і обстановка на особистому фронті героїв. Як виявилося, раніше Олег зустрічався з подружкою Інги на ім’я Світлана. Але все пішло шкереберть, і в підсумку коханим довелося розірвати всі зв’язки. А головна героїня все не може відбутися від настирливого хлопця на ім’я Марк. Серіал Розтин покаже (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він упевнений що дівчина все ще любить його, хоча в реальності це далеко не так. І незабаром спільна діяльність почала зближувати Інгу і Олега. Вони стали з’ясовувати що мають спільні інтереси, і здається що назріває службовий роман…!

Режисер: Олексій Есаков
Актори: Катерин Малікова, Олександр Кобзар, Артемій Єгоров

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress