Події серіалу розгортаються в невеликому містечку. На вигляд Розуелл нічим не примітний, проте Засоби масової інформації наділили це містечко ярликом паранормального. Журналісти помітили, що тут часто відбуваються незвичайні події, пов’язані з прибульцями. Ясна річ, після такої «реклами» в місто прибуває безліч туристів, і, до всього іншого, уряд стежить за обстановкою в місті. Головна героїня серіалу-молода дівчина на ім’я Ліза, вона давно виїхала з рідного міста і повертатися в її планах не було. Так як все в Розуеллі нагадувало їй про трагедію, що трапилася з сестрою. Але повернуться в рідні місця все ж доводиться, батько Лізи захворює, і дівчина приїжджає піклуватися про нього.

Переїзд проходить досить не погано, все виявилося не так болісно і проблема була швидше надуманою. Героїня знаходить час для зустрічі зі старими знайомими, що в свою чергу теж допомагає «акліматизації». Допомагаючи батькові, дівчина не забуває і про свої справи, вирішуючи все часом паралельно по телефону. Зрозуміло, від такого інтенсивного режиму потрібно і відпочивати. І можливість надається, і в такий момент Ліза зустрічає свою першу любов. Серіал Розвелл, Нью-Мексико 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Почуття до Макса нікуди не зникли, але пройшло вже багато часу, і повертатися до нього героїня не планує. Але тут відкривається ще одна проблема, колишній коханий виявляється прибульцем, який змушений ховатися.

Режисер: Тім Ендрю, Джулі Плек, Ширі Епплбі
Актори: Джанін Мейсон, Хезер Сайрус Хемменс, Вілльям Грілі, Роза Арредондо, Стефані Гілл, Тайлер Блекберн, Нейтан Парсонс, Цайлі Роджерс, Дж. Нейтан Сіммонс, Джессіка Треска

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress