загрузка...


Серіал Рубіж 1-2 сезон онлайн — серіал про життя в Північній Америки, яка вирувала на її кордоні в кінці вісімнадцятого століття. У той час життя на цій території була схожа на боротьбу. Хутро стала єдиною метою всіх людей в окрузі, адже за неї можна було виручити великі гроші. Деякі не хотіли займатися цим ремеслом легально, зустрічалися люди безпринципні, які вбивали заради того, щоб нажитися на новому бізнесі. Який приносив стільки грошей, що вони не могла ще мріяти про них, кілька років тому. Головний герой серіалу на кордоні збирає свою банду.

Він небезпечна людина і все його боятися від його імені у людей холоне кров у жилах, а сам Декан нічого не боїться. Разом зі своїми хлопцями він грабує мисливців, і потім продає хутро в Лондон, людям які готові платити за неї. Але на ділі, це круговорот і самі підприємці Лондона страждають від нападів банди, адже грабують вони у них і їм же потім і продають. Але кого це цікавитиме якщо мисливці самі готові все віддати, аби не зіткнутися віч-на-віч з Деканом. Дивитися серіал Рубіж онлайн глядачеві варто саме в нашому кінотеатрі. Для любителів жанру пригод, серіал стане знахідкою. Рано чи пізно мало статися, що Лондону набридне такий стан речей, і вони збирають команду, яка відправитися в Новий Світ і уб’є свого ворога.

Так і трапляється, але хлопці лише з чуток знають, як небезпечний Декан, і навіть не уявляють з чим і з ким їм доведеться зіткнутися насправді. Але вони прибувають, і наймають хлопця, щоб той провів їх по лісах і привів на зустріч з ворогом. Серіал Рубіж 1-2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Пейтон, Джон Ватчер, Келлі Макін
Актори: Діана Бентлі, Бріенн Хілл, Пол Івен Вілсон, Майкл Патрік, Вільям Белло, Пол Фото, Еван Йоніка, Крістіан МакКей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress