Серіал Сад мрій. Чорна любов (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драматична тематика розкрита в очікуваному турецькому фільмі «Сад мрій. Чорна любов». Сюжетна лінія в даній драмі відрізняється від подібних ліній, присвячених цьому жанру, бо в її основу закладені реальні, що мали місце 07.03.1992 р, факти. Йтиметься про одне з фатальних днів того години, коли стався катастрофічного дії вибух на одній із шахт чорноморсько-портового міста Туреччини — в Зонгулдак. Тоді загинуло, за трагічних обставин, згідно з даними турецьких рятувальників — 263 людини.

Не тільки цей чорний факт так привертає увагу телеглядачів, а й то участь в зйомках всім відомого турецького актора, якого встигли полюбити і російські телеглядачі — неперевершеного Бурака. Головною героїнею турецької картини є студентка, яка також перенесла на собі всі принади трагедії, втративши рідного брата. Її нова затея- це знайти всіх причетних до катастрофічної трагедії і надати їх розплату за понесені рани, за втрату рідних людей. Дівчині для виконання своєї вендети необхідно проникнути на шахту. Але є один інженерний шахтний працівник, який не пропускає до її досягненню мети.

На ряду з остродраматіческіе подіями, в картині розвиваються і романтичні сцени, переповнений такими звичайними для закоханих душевними катуваннями і гіркими сльозами. Серіал Сад мрій. Чорна любов (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Волкан Kodjatyurk
Актори: Бурак Озчівіт, Neslihan Atagyul, Каан Urgandjioglu, Kyursat Alniaçik, Орхан час Гюнеш, Baykent, тато Eradjar, Ruzgar Акса, Alpaykut, Hazal Філіп Kyuçyukyose


загрузка...