загрузка...


Серіал, який справедливо завоював любов глядачів і не тільки жінок, але і чоловіків, адже подивившись його вони можуть почерпнути для себе багато цікавого і корисного, що цілком може їм знадобитися у реальному житті. Чотири подруги — жінки, яким вже за тридцять, ніяк не можуть влаштувати своє особисте життя, адже чоловіки, які трапляються їм на шляху завжди мають які-небудь недоліки, які не дозволяють подружкам зав’язати з ними серйозні стосунки. Жінки постійно змінюють партнерів, думаючи, що любов можна замінити сексом. Одна з них шукає собі чоловіка, якого не відлякає її самостійність і незалежність.

Друга навпаки мріє про велику і чисту любов, третя взагалі не заморочує собі голову любов’ю, для неї досить хорошого сексу, а ось четверта вже, здається, знайшла собі пару і тепер думає як же їй краще вибудувати відносини щоб вони не закінчилися як завжди розставанням. Подружки часто зустрічаються і обговорюють все, що з ними сталося, не соромлячись вони розповідають один одному про все, не виключаючи і постільні сцени.

Головні героїні постійно потрапляють в різні делікатні ситуації, але це не зупиняє їх на шляху пошуку ідеального чоловіка, вони сподіваються, що такі все ж існують. Серіал Секс і місто 1-6 сезон (1998-2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Патрік Кінг, Аллен Коултер, Майкл Енглер
В ролях: Сара Джессіка Паркер, Кім Кетролл, Крістін Девіс, Синтія Ніксон, Кріс Нот, Девід Ейденберг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress