Серіал Село 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Незважаючи на різницю у віці, расі, культурі і достатку ці люди зібралися в одному місці. Доля звела їх в селі, великому багатоквартирному будинку, розташованому в Брукліні. Зовні будівля виглядає, цілком звичайним і схоже на тисячі інших нью-йоркських будинків. Але зсередини воно унікальне. Унікальність йому надають мешканці, які перестали бути просто сусідами і стали дружною родиною. Їх життя переплелися, обросли зв’язками, доводячи тим самим, що життєві проблеми краще вирішувати спільно. Самотня мати Сара, яка працює медсестрою, виховує творчого і креативного підлітка.

Гейб навчається на юридичному факультеті і нещодавно у нього з’явився сусід, набагато старший за нього за віком. Ава стурбована майбутнім свого молодшого сина. Він народився в Америці, але несподівано до неї приходять поліцейські з еміграційного відділу. Серіал Село 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нік, колишній солдат, не так давно повернувся з гарячої точки, А Патрісія і Рон душа і серце цієї маленької села, вони дивовижні оповідачі. Однак, незважаючи на всю уявну близькість, у всіх героїв є свої секрети, таємниці і особисті драми.

Режисер: Минки Спіро
Актори: Армандо Асеведо, Моран Атіас, Мартіно Капуто, Уілл Чейз, Уоррен Крісті, Френкі Фейзон, Джерод Хейнс


загрузка...