Серіал Серце матері всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Серце матері» — новий мелодраматичний серіал українського виробництва, в центрі подій якого знаходиться молода дівчина Ася Демидова. У дівчини вмирає мама, і вона залишається абсолютно одна. Тепер їй нема з ким поділитися зі своїми переживаннями і мріями, ні з ким розділити свої радості і прикрощі. Вона мріє стати відомим модельєром, і після смерті матері це єдине, заради чого вона живе. Поки мама хворіла, і головна героїня присвячувала весь свій час турботі про кохану людину, вона і не думала про свої мрії, відсуваючи їх на другий план. Але після смерті матері дівчина відчувала себе такою спустошеною. Вона б обміняла всі свої мрії, якби була можливість повернути маму до життя.

Ася відправляється в Москву, сподіваючись, що у великому місті у неї більше перспектив. Ось тільки всі її плани були зруйновані банальною друкарською помилкою в атестаті. Як з’ясувалося, через цю дурну помилку вона не може вступити до вузу. На вирішення цієї проблеми потрібен час, і Ася зможе вступити до університету тільки в наступному році. Повертатися назад в рідне місто дівчина категорично не хотіла. Вона боялася, що потім не зможе або не зважиться знову приїхати в столицю.

Необхідно подбати про себе і взяти своє життя в свої руки. Розуміючи, що нічого змінити не може, головна героїня вирішила починати шлях до своєї мрії з самих низів. Серіал Серце матері всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Ітигілов
В ролях: Олеся Фаттахова, Ілля Алексєєв, Людмила Загорська, Федір Лавров, Олеся Жураковська, Дар’я Трегубова, Алла Масленнікова, Тимофій Дмитрієнко, Єва Шевченко-Головко


загрузка...