У цьому фільмі виявилося місце для комедійного жанру, одночасно з цим залишились позиції і для драми. Усього лише півгодини часу доведеться витратити кіноманам на знайомство з проектом. Але картина дасть глядачеві те, що не здатні надати багато тривалі фільми. Лікарняний режим ляже в основу ідеї, яку автор так старанно обіграє. Головні персонажі всіляко допомагають автору проекту донести до глядача ключовий меседж. Справедливість серед лікарняних правил, норм, у настільки складній обстановці і при присутніх хворих — чи має вона шанси на існування в цьому середовищі?

Про неї буде вести мову автор фільму. Джекі покаже нам у цьому світі чимало таємниць, дозволить відчути всю атмосферу. Медсестра настільки трепетно ставиться до своєї роботи, що не бажає пускати в цей крихкий мир випадкових гостей, тому відгороджує його від решти життя. У неї є слабкості і сильні риси характеру, вона вміє знаходити потрібні слова для пацієнтів і виконувати важливі для керівництва дії. Серіал Сестра Джекі 1-7 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Джекі дуже цінують і безмірно люблять у цьому медичному закладі, адже на такій, як вона фігурі і тримається вся сучасного типу система охорони здоров’я у Нью-Йорку.

Режисер: Підлогу Фіг, Джессі Перець, Брендан Уолш
В ролях: Іді Фалько, Меррітт Уівер, Пол Шульц, Домінік Фумуса, Рубі Джерінс, Стівен Уоллем, Ганна Дівер Сміт, Пітер Фачінеллі, Маккензі Аладжем, Ів Бест

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress