«Шанс на кохання» хоча б один раз у житті, безумовно, дається кожному, однак Ольга (Юлія Бернгардта), головна героїня нової мелодрами саме з такою назвою, на нього-то якраз навіть і не розраховувала. Дівчина працювала в шлюбному агентстві, досконало володіючи англійською, вона допомагала більш сміливим і рішучим співвітчизницям заводити знайомства з іноземцями, а часто і доводити їх до заповітного для таких осіб заміжжя. Головна героїня міні-серіалу вела від особи дівчат листування з клієнтами, роблячи переклади листів і мимоволі стаючи незримим третім учасником завязывающихся романтичних відносин.

Оля просто виконувала свою роботу, навіть не вникаючи в суть того, про що пишуть клієнтки агенства своїм обранцям. До чоловіків, які відповідали дівчатам, їй взагалі не було ніякого діла, і про своє особисте життя вона просто не замислювалася. Однак так було до тих пір, поки головна героїня мелодрами не познайомилася з англійським аристократом Генрі (Дайніс Грубе). Вірніше сказати, познайомилася, звичайно ж, не вона, а клієнтка агенства Анжела (Дарина Єгоркіна), а Оля в якості перекладача допомагала потенційної парі подолати так званий мовний бар’єр.

І хоча англійська Анжелі ніяк не давався, але її стосунки з Генрі стрімко розвивалися, звичайно ж не без участі Олі. А чтто ж Оля? Серіал Шанс на кохання всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Тименко
В ролях: Дар’я Єгоркіна, Юлія Бернгардт, Дайніс Грубе, Павло Гришков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress