загрузка...


Екранізація оповідань Конан Дойля в сучасній інтерпретації, дія перенесено в XXI століття, де геніальний сищик Шерлок Холмс користується смартфоном і ноутбуком, а доктор Ватсон описує розслідування свого друга в інтернет-блозі. Такого Шерлока Холмса ви ще не бачили, Бенедикту Камбербетчу вдалося ідеально вжитися в роль і показати нам зовсім іншого сищика, розповідями про який зачитувався весь світ. Телеканал BBC пішов на великий ризик, переносячи історію про Шерлока і доктора Ватсона в наші дні, але його ідея була сприйнята глядачами з захопленням, рейтинги серіалу б’ють всі рекорди, а образи генія дедукції і його незмінного супутника тепер міцно асоціюються з Камбербетчем і Мартіном Фріманом.

Дія максимально наближена до оригінального тексту за тим лише винятком, що на дворі століття високих технологій. Шерлок-детектив-консультант, що допомагає лондонській поліції в розслідуванні складних заплутаних справ. Сищик пише монограми, стріляє по стінах в квартирі місіс Хадсон і користується новим смартфоном та інтернетом. Як зізнається сам приватний детектив, він високоактивний соціопат, тому ужитися з ним дуже складно, це вдається тільки доктору Ватсону. Ватсон-відставний військовий, що пройшов війну в Афганістані і нудьгуючий за минулими часами, він відвідує психотерапевта, щоб подолати складності післявоєнної реабілітації.

У пошуках житла доля зводить доктора з Шерлоком, з цього і починається їх дружба та плідна співпраця в розслідуванні численних справ від приватних клієнтів і Скотланд-Ярду в особі інспектора Лестрейда. Серіал Шерлок 1-4 сезон (2010-2017) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Пол Макгіган, Нік Харран, Коки Гідройч
Актори: Бенедикт Камбербетч, Мартін Фріман, Уна Стаббс, Руперт Грейвз, Луїза Брілі, Марк Гейтісс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress