Гостросюжетний фантастичний фільм оповідає про людину — невдаху, який за деякими причин стає тим, кому посміхнеться удача. Звичайний хлопець живе в центрі Лондона, працює в карному розшуку і вважає свою роботу сущим пеклом, він кожен раз відлічує час до закінчення своєї зміни. Клейтон не спілкується з вищестоящим керівництвом, не зі своїми колегами, не з близькими друзями. Ті, хто його знають ставитися до неї зверхньо і вважають його повним невдахою, який нічого не досяг у своєму житті. Останнім часом у головного героя завал на роботі, погано просувається справа з розслідуванням злочинів.

Особистого життя немає, на неї взагалі не вистачає часу. До всього іншого він заборгував велику суму грошей у кримінальних людей, не маючи можливості віддати борг, що може погано для нього закінчиться. Гаррі Клейтон живе своїм невдалим життям, постійно намагаючись ухилятися від неї всіма силами. Він вирішує почати грати в азартні ігри і втягується в це діло. З-за цього його дружина йде і забирає з собою дитину, обриваючи всі зв’язки. Їй не потрібен такий невдаха як він, який не приділяє часу ні їй, ні дитині.

Та ще до того ж і потрапив у залежність. Головний герой не зупиняється після розриву з сім’єю і його борг поступово збільшується. Не знаючи де дістати грошей герой впадає у відчай. Серіал Щасливчик 3 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Девід Кеффрі, Енді де Еммоні, Джон Іст
Актори: Сієнна Гіллорі, Ів Бест, Даррен Бойд, Стівен Макінтош, Омід Джалілі, Лейла де Меса, Джеймс Несбітт, Джин Лу, Стефен Хейген, Амара Каран

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress