Керрі Бредшоу всього 17 років і вона поки ще не стала тією Нью-Йоркській акулою пера, якою її всі знають. Серіал «Щоденники Керрі» розповідає про шкільні роки майбутній світської левиці. А точніше про період її випускного класу. Юна письменниця вже пробує себе на літературному терені і навіть бере участь у конкурсі початківців письменників Нью-Йорка, проте терпить в цьому невдачі. Тим не менш, Кері продовжує писати гумористичні статті для шкільної газети, які в майбутньому і звернуть на себе увагу серйозних людей. Як і у більшості дівчат її віку, у неї є краща подруга Лалі, а також заклята суперниця в особі кузини Донни, яка є найпопулярнішою дівчиною школи.

Ситуація кардинально змінюється, коли в їх школу переводять нового учня – хлопця на ім’я Себастьян Кідд. Він страшенний хуліган, якого виганяли вже з кількох навчальних закладів. А ще він красень, до якого миттєво закохуються практично всі дівчата. Не стає виключенням і Керрі. У неї навіть зав’язується з ним невеликий роман. Але абсолютно несподівано, хлопця відводить у неї, колишня найкраща подруга, Лалі.

Втім їх відносини також не тривали занадто довго. Зате Бредшоу налагоджує свої стосунки з Донною, причому, кузини, навіть стають справжніми подругами. Серіал Щоденники Керрі 1-2 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Емі Хекерлинг, Енді Вовк, Норман Баклі
В ролях: Анна-Софія Робб, Остін Роберт Батлер, Еллен Вонг, Кеті Финдлей, Стефанія Оуен, Брендан Дулинг, Хлоя Бріджес, Фрима Аджьеман, Метт Летчер, Krystal Procida

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress