Історії про вампірів завжди мали безліч шанувальників. Серіал Щоденники вампіра, знятий за мотивами однойменного роману, дуже швидко завоював серця багатьох глядачів і глядачок. У картині досить тісно переплітається тематика давніх вампірів, що харчуються людською кров’ю і романтичні відносини, що спонукають героїв на найбільш одчайдушні вчинки. Стефан і Деймон – два брата вампіра, давно розійшлися в поглядах і тому постійно ворогуючі. Стефан всіма силами намагається жити за подобою звичайної людини, що дратує Деймона, що залишається прихильником давніх вампірських традицій.

Життя братів різко змінюється, коли Він знайомиться з Оленою, як дві краплі води схожою на стародавнього вампіра Кетрін Пірс, взаємини з якої складалися досить суперечливо. Стефан вірить, що це не простий збіг і зав’язує стосунки з Оленою. Його брат Деймон, також колись закоханий у Кетрін, не збирається залишатися в стороні, що призводить до великих складнощів не тільки у відносинах, але і в житті головних героїв.

Тим часом древнє зло готується вибратися назовні, і брати-вампіри зіграють в цьому далеко не останню роль. Серіал Щоденники вампіра 1-8 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Грисмер, Джошуа Батлер, Майкл А. Алловиц
В ролях: Пол Уеслі, Ян Сомерхолдер, Катерина Грехем, Кендіс Кінг, Зак Рериг, Майкл Тревіно, Ніна Добрев, Стівен Р. Маккуїн, Меттью Девіс, Майкл Маларки

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress