Отже, перед нами дуже далеке майбутнє, в такій же далекій від Землі всесвіту на планеті під назвою Етерія. Тут править Хордак вважається найжорстокішим і злісним тираном у всьому Всесвіті. У нього є своя армія (орда) і школа кадетів, де навчаються мистецтву війни юні юнаки та дівчата. Серед цих кадетів знаходиться і Адора. Їй лише шістнадцять років, але вона вже вважається одним з найкращих кадетів, які претендують на почесний пост капітана, в армії/орді лорда Хордака.

Вона, разом з іншими кадетами щодня займається на симуляторах, з точністю відтворюють справжнє поле бою з ненависними тиранові Хордаку повстанцями і їх принцесами. Він мріє коли-небудь добратися до табору повстанців, очолюваних принцесою і знищити їх усіх до останнього, адже вони загрожують його добробуту і всемогутності бажаючи скинути його з трону. Адора, пройшовши всі випробування, була помічена самим лордом Хордаком і отримала від нього дуже важливе завдання — знайти табір «повстанської армії» і ліквідувати його разом з натхненниками «повстанців», принцесами.

В ході цієї операції, Адора зовсім випадково натрапила на якийсь давній предмет — чарівний меч і він був призначений для самого великого воїна у Всесвіті, воїна Ши-Ру. Серіал Ши-Ра і непереможні принцеси 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ноель Стівенсон
Актори: Еймі Каррера, Джо Амато, Лорен Еш, Крістал Джой Браун, Ентоні Дель Ріо, Джордан Фішер, Карен Фукухара, Кестон Джон, МЕРіТ Лейтон

загрузка...