На планеті під назвою Етерія, відбуваються надзвичайні події, тут проживали чарівні і магічні істоти, що володіють неймовірною силою і надприродними здібностями. Але останнім часом сюди почали прибувати інші народи, особливо даними персонажами були бійці, які називають себе Хорд. Вони були адекватними, але захоплювали чужу землю, і не розуміли, чим займаються насправді. Серед них знаходилася симпатична блондинка на ім’я Адора. Вона прекрасна, вела бойову техніку разом з друзями, вона атакувала місцевих жителів і знищувала їх, намагаючись очистити землю від подібних сутностей. Незабаром в дикому лісі героїня виявила дивний блискучий меч. Лісові духи підказали їй, що вона обрана.

Їй необхідно стати захисницею Етерії, виступаючи проти колишніх друзів і товаришів по службі. Вона схопила меч, і він перетворив її на справжнього бійця. Тепер її звуть Принцеса Ши-ра. У стародавній легенді вона зобов’язана була захищати планету від різного роду загарбників і терористів. Зв’язавшись з друзями, вона змушена їм повідомити про подальше протистояння і призначення.

Краща подруга Катаріна не може повірити в подібне. Адже раніше з героїнею вони захоплювали різні території. Серіал Ши-Ра і непереможні принцеси 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ноель Стівенсон
Актори: Еймі Каррера, Джо Амато, Лорен Еш, Крістал Джой Браун, Ентоні Дель Ріо, Джордан Фішер, Карен Фукухара, Кестон Джон, МЕРіТ Лейтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress