загрузка...


Лу — вчитель англійської мови, який дуже відданий своїй справі. Йому подобається його робота і він намагається в неї вкладати всю свою душу. До того ж він приблизний сім’янин і дуже пишається тим, як у нього все складається. Але несподівано для себе він розуміє, що є речі, які не дають йому повністю реалізуватися і в першу чергу — невпевненість в собі. Довго роздумуючи над цим чоловік все частіше став замислюватися над тим, що в житті варто щось змінити. А тому не дивно, що на цей раз він точно має намір зробити все, щоб позбутися від своєї сором’язливості і невпевненості і почати життя з чистого аркуша.

Після того, як йому вдалося побороти невпевненість, перше що він зробив, так це взяв під опіку драматичний гурток. Всім здавалося, що його вже нічого не врятує, а тому навіть сенсу немає братися за нього і починати якось міняти систему. Але чоловік і слухати не хотів. Він був упевнений Як ніколи, що зможе зацікавити всіх своїх учнів у цьому. І дійсно дуже скоро йому вдається привернути увагу студентів і активувати діяльність драмгуртка.

Але він навіть уявити собі не міг, що не тільки його власне життя від цього зміниться, але й абсолютно всіх в окрузі, в тому числі і викладачів. Серіал Школа драми 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Патрік Р. Норріс, Мішель Латімер, Майк Кехілл
Актори: Аулії Кравалхо, Ellie Desautels, Емі Форсайт, Damon J. Gillespie, Рейчел Хилсон, Кейсі Джонсон, Erin Kommor, Tiffany Mann, Рармиан Ньютон, Caroline Pluta

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress