Продовження першого українського серіалу про школярів «Школа. Випускний» покажуть вже цієї весни. Ця буде завершальна частина другого сезону і як обіцяють творці серіалу, тут кожна серія буде сповнена подій і тут будуть вирішуватися долі відомих підлітків. як ми пам’ятаємо, другий сезон завершився якраз на тому, що школярі потрапили в пастку-кінотеатр, де вони дивилися фільм, почав горіти. Як поведуть себе герої в такій складній ситуації? Зазвичай в таких стресових ситуаціях виходить назовні справжнє нутро людини. Що ж, буде цікаво подивитися ,хто «залишиться на коні», а хто так і буде «пасти задніх».

Останні дні навчання у випускному класі підходять до завершення. Ребам залишається скласти іспити і почати підготовку до вступу у вищий навчальний заклад. Однак не у всіх доля складається радісним чином. Сталася пожежа в навчальному закладі, розділяє життя учнів і педагогічного складу на дві частини. Однак незалежно від проблем Ніка і Лола все ж зуміли стати подругами, вирішивши вступати в один університет.

Доля Дарини Петрівни досі залишається невідомою. Вона зникла в клубку диму, коли пішла шукати Тоху. Хлопці шалено налякані і мріють все поставити на свої місця. Серіал Школа. Випускний (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ірина Литвиненко, Сергій Толкушкін, Сергій Уманець
В ролях: Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Роман Лук’янов, Ірина Кудашова, Ліза Василенко, Анатолій Тихомиров, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Олег Виговський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress