У центрі даної кінострічки виявляється Едді, він жив буденним життям, любив веселитися і відпочивати. І ось одного разу головний герой повернувся з чергової відпустки досить дивним і загадковим, виявляється, що у нього зараз настав серйозну кризу в вірі. Дружина головного героя відразу ж зауважує, що з її улюбленим відбуваються дивні речі, і він якийсь — то загадковий. Зовсім скоро з’ясовується, що Едді потрапив під вплив Келлі, який користується величезною здатністю вселяти людям довіру.

Але хто ж, це такий? Що йому потрібно від Едді? Сара збирається розібратися в цій ситуації, оскільки їй зовсім не подобається така поведінка її чоловіка, він постійно знаходиться в собі і зі своїми думками наодинці. Сара не знає, що він наступного разу зможе видати. Дівчині належить пройти важкий шлях, оскільки знайти і розібратися з цим Келом буде не так просто, як очікувалося. Сара створює власне агентство під назвою «Шлях», і з його допомогою вона буде допомагати всім нужденним людям, які опинилися в такій самій складній ситуації, як і її чоловік.

Тепер у Сари величезна кількість роботи, оскільки постраждалих виявляється досить багато. Чи вдасться ля дівчині повернути власного чоловіка до нормального життя? Серіал Шлях 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джессіка Голдберг, Майкл Уівер, Майк Кехілл, Роксані Доусон
В ролях: Х’ю Денсі, Аарон Пол, Мішель Монахен, Емма Грінвелл, Рокмонд Данбар, Кайл Аллен, Стефані Хсю, Емі Форсайт, Сара Джонс, Пол Джеймс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress