Серіал Шлях 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кожна людина сама вирішує, якою дорогою йому йти по життю, але іноді ми стаємо перед складним вибором, і від нього може залежати майбутнє. Головна героїня представленого драматичного телесеріалу «Шлях 2-й сезон» колись створила організацію, дії якої спрямовані на допомогу різним людям, які загубилися в павутині життя. Тут потребують не отримають фінансової допомоги, але зможуть нормалізувати свій психологічний стан щодо сім’ї, різних життєвих цінностей.

Сара налаштована, допомагати всім, хто звертається в організацію, і більшість її пацієнтів, задоволені результатами проведеної з ними роботи. На жаль, були і такі, яким організація Сари не зуміла допомогти, ці люди навіть Розлютившись на головну героїню, ставши її ворогами. Незабаром головна героїня знаходить свою долю серед пацієнтів, вона виходить заміж за чоловіка на ім’я Ед. Ця людина владний, і відразу ставить дружині кілька умов спільного життя. Він вимагає, щоб жінка відмовилася від колишнього заняття, і стала зразковою дружиною, зміряв очікує його будинку.

Чи зможе героїня залишити справу всього свого життя, заради сімейного щастя, або вона дійсно щаслива, коли допомагає іншим людям? Серіал Шлях 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Уівер, Роксану Доусон, Майк Кехілл
В ролях: Кайл Аллен, Х’ю Денсі, Рокмонд Данбар, Сара Джонс, Емі Форсайт, Пітер Фрідман, Мішель Монахен, Аарон Пол, Емма Грінвелл, Джасмін Уолкер


загрузка...