Серіал «Шоу Майкла Дж. Фокса» — проект, створений під конкретного актора, дозволяє йому повернутися в професію, незважаючи на важку недугу. Фокс використовує деякі моменти своєї реальної біографії для створення образу головного героя. Майкл Генрі був улюбленцем нью-йоркської публіки, будучи провідним випуску новин на одному з провідних каналів. Він щасливо одружений на Енні, з якою виховує трьох дітей. Але Майклу ставлять страшний діагноз – хвороба Паркінсона, і життя змінюється. Він поступово звикає до змін, однак вирішує піти з телебачення і присвятити себе сім’ї.

Домочадці не в захваті від такого повороту, так як Майкл обрушує на них весь ентузіазм, раніше достававшийся репортажів і багатотисячної аудиторії. Через п’ять років, що скучив по роботі Майкл, отримує запрошення відновити колишню діяльність. А це означає, що пригод у героя стане набагато більше.

Перенаправивши енергію в нове русло, Майкл з запалом береться за справу, не забуваючи і про сім’ю, яка підтримує його на такому нелегкому шляху. Серіал Шоу Майкла Дж. Фокса 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ендрю Флемінг, Скотт Елліс, Джон Фортенберри
В ролях: Майкл Дж. Фокс, Бетсі Брандт, Конор Ромеро, Джульєтт Гогли, Джек Гір, Кеті Финнеран, Уенделл Пірс, Ана Ногейра, Джейсон Кравіц, Енн Хеч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress