У маленькому приватному ательє працює звичайна дівчина Олена Вересова. Молодий і талановитий лікар Леонід не дає їй проходу, намагається доглядати і вже давно кличе її заміж. Його настирлива увага неприємно дівчині. Зовсім випадково, з вини Леоніда, Олена зіпсувала дорогу сукню примхливої і впливової клієнтки. Відбувається гучний скандал і тепер дівчині загрожує величезний штраф і звільнення. Леонід боягузливо зникає, залишаючи невісту одну розбиратися з проблемою. Розгублена дівчина пригнічена і не знає, як виправити ситуацію. Несподівано на допомогу приходить незнайомий молодий чоловік. Він благородно пропонує оплатити всю суму за зіпсовану сукню. Незнайомця звуть Олег Істомін.

Він син відомого в місті підприємця і директор великого підприємства. Олег кличе дівчину на побачення і буквально через кілька днів пропонує їй руку і серце. Дівчина здивована такому стрімкому повороту. Відчуваючи велику симпатію до молодої людини, вона відмовляє йому, через занадто короткого знайомства. Олег чесно зізнається, що шлюб буде фіктивним і необхідний його батькові для вирішення питань у бізнесі. Такого повороту подій Олена ніяк не очікувала. Ображена дівчина, відкидає його пропозицію. Адже вона вже встигла в нього закохатися і мріяла про справжнісінькою весіллі. Серіал Штамп в паспорті 1-4 серія (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сім’я Олени виплачує велику суму, за житло, куплене в кредит. Після відвідування колекторів, з батьком дівчини трапляється серцевий напад, і він потрапляє в лікарню. Сім’я практично опиняється на вулиці.

Режисер: Віктор Конисевич
В ролях: Олена Коломіна, Кирило Кузнєцов, Дмитро Пчела, Микола Бутковський, Марія Арнаут, Ганна Бачалова, Матвій Зубалевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress