Вересова Олена працює в невеликому приватному ательє. Все в її житті розмірено і спокійно, як на роботі, так і на особистому фронті. За дівчиною вже достатній час доглядає молодий лікар Леонід. Правда одного разу частково з його вини було зіпсовано ексклюзивне плаття багатої клієнтки, добре відомої своїми примхами. Власниця обурюється і загрожує працівниці непідйомним штрафом і подальшим звільненням. Але Олені пощастило, несподівано своєчасну допомогу пропонує якийсь незнайомець. Благородним рятівником виявляється Олег Істомін, син багатого бізнесмена. Чи Правда настільки все виявилося безоплатним?

Вже через деякий час чоловік просить нову знайому про дивну послугу, вийти за нього заміж, запевняючи, що шлюб буде фіктивним. Але Вересова образило такого роду пропозицію, адже зв’язати себе сімейними узами, можна тільки по любові, і тоді вона вимагає від Істоміна залишити її в спокої і більше ніколи не турбувати. Правда низка неприємних подій у долі героїні і її рідних тільки починають набирати свої обороти. Особливо важким ударом для неї стає серцевий напад батька, який потрапив до лікарні після появи в їх будинку кредиторів, що вимагають грошей під заставу квартири.

Сім’я опиняється в скрутному становищі і може в будь-яку хвилину втратити наявне житло, так як на виплату застави потрібної суми просто немає. Серіал Штамп в паспорті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Конисевич
В ролях: Олена Коломіна, Кирило Кузнєцов, Дмитро Пчела, Микола Бутковський, Марія Арнаут, Ганна Бачалова, Матвій Зубалевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress